עוד מבט על מעשה טוב
יום המעשים הטובים מביא לידי ביטוי מעשים של אנשים שחושבים טוב, אנשים המתחשבים בסביבה ומבקשים לסייע לזולת, אנשים שיוצאים מד' אמותיהם ונרתמים לסייע לאחר, בכל מקום ובכל מצב. תשאלו את תלמידי בית ספר ניר על החוויה המיוחדת שהוענקה להם ביום המעשים הטובים. עוד מבט מסכם ליום שכולו טוב!
לחצו לפתיחת הכתבה המלאה...
תגובות: -1   צפיות: -1
רוח טובה שורה על אשדוד
הנה זה הגיע, בפעם השישית ברציפות, יום מעשים טובים – המיזם הלאומי שעושה טוב לחברה הישראלית, שעושה טוב לבני האדם – לאלה המעניקים מעצמם ולאלה המקבלים. אשדוד, כמו תמיד מככבת בנתוני ההתנדבות והשנה היא מארחת את האירוע המרכזי של עמותת רוח טובה – מפיקת יום מעשים טובים.
לחצו לפתיחת הכתבה המלאה...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום המעשים הטובים במקיף ו' אשדוד
אשדוד מציינת היום את יום מעשים טובים, כחלק מפעילות ארצית המתקיימת זו השנה התשיעית ברציפות, והיא תארח גם את האירוע המרכזי ברחבת העירייה. בבתי הספר החלו בפעילות כבר מתחילת השבוע ובמקיף ו׳ בחרו לשתף אותנו במספר אירועים בהם היו פעילים תלמידי בית הספר והצוות החינוכי.
לחצו לפתיחת הכתבה המלאה...
תגובות: -1   צפיות: -1
כל המעלות לתלמיד מעלות
"אין לך דבר יותר שווה מטיפול שווה בבלתי שווים". דברים אלה של הרבי מקוצ'ק משקפים את הפעילות של מוסדות החינוך הממלכתי דתי ושל הערכים עליהם מתחנכים דורות של תלמידים. שבוע החמ"ד שהגיע השבוע לסיכומו, היה הזדמנות נהדרת להציץ ולהתרשם.
לחצו לפתיחת הכתבה המלאה...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום המעשים הטובים במערכת החינוך באשדוד

לחצו על הכותרת וצפו בריכוז הפעילות של יום המעשים הטובים במערכת החינוך באשדוד
לחיצה על התמונה תאפשר קבלת פרטים על מקום הפעילות